Сертифікат на знижку 50 % на жіночу, чоловічу та дитячу білизну від офіційного магазину нижньої білизни і домашнього одягу для всієї сім'ї «VitalInna»

вартість: 300 бонусів
кількість: 4
• Сертифікат дає право отримати 50% знижки* на купівлю чоловічої, жіночої та дитячої білизни. • Сертифікат дає право на одноразове отримання знижки і залишається в продавця. * Знижка по сертифікату не розповсюджується на акційні пропозиції.

Магазині нижньої білизни і домашнього одягу для всієї сім'ї «VitalInna»

У магазині нижньої білизни і домашнього одягу для всієї сім'ї «VitalInna», Ви завжди знайдете модну жіночу і чоловічу білизну, найактуальніші моделі комплектів і бюстгальтерів, різноманітний домашній одяг та багатий вибір дитячої білизни з натуральних тканин. У нашому інтернет-магазині Ви можете здійснювати покупки без побоювань, оскільки на ринку ми з 2011 року і зарекомендували себе як магазин який обирає якісний товар. Краща ціна, якість, швидке обслуговування, наявність товару, допомога при виборі товару - це ті критерії по яких ми працюємо. Адже ми працюємо для ВАС. Товари, представлені в каталозі імпортуються з Туреччини, Польщі, Італії, а торгівельна марка «Аnabel Arto» - це наш український виробник. «VitalInna» – це покупки з будинку, в оточенні сім'ї, друзів, де кожен знайде що-небудь цікаве для себе, будь-якого розміру і за хорошою ціною. З любов'ю і турботою про Вас! просп. Коцюбинського, 70, (2-й пов., нове крило, в кінці коридору) тел.: (0432) 69-90-30, (063) 693-97-07, (067) 395-67-27, (094) 904-30-30. графік роботи: пн-пт: з 10:00 до 19:00, субота: з 11:00 до 18:00, неділя: вихідний. сайт (інтернет-магазин): vitalinna.com.ua
Сауна «Royal»
Ресторан "Панорама"
Кондиціонери та вентиляція «П'ЯТИЙ ОКЕАН ПЛЮС»
Салон-перукарня для всієї родини "Family style"
Мережа туристичних агенцій "TUI"
Страхова компанія «КНЯЖА VIG»
Ресторан «Jet Set»
Iнтернет-магазин побутової техніки та електроніки «Aleco»
Клуб здорового способу життя та правильного збалансованого харчування "Fit-Life"
Мережа салонів «Вікна КОРСА»
ТОВ «Віртус і К»
Магазин чоловічого одягу «A TAN MAN by ANDRE TAN»
Стоматологічна клініка «DENTALTRAVEL»
Магазин «АКцентр»
Арт-паб «Beer&Blues»