Сертифікат на безкоштовне регулювання розвалу – сходження від СТО «Експрес-Сервіс»

вартість: 180 бонусів
кількість: 9
• Сертифікат дає право отримати безкоштовно регулювання розвалу – сходження для автомобіля будь-якої марки, *окрім автомобілів китайського, українського, російського виробництва та комерційної техніки (легкі,середні та важкі вантажні автомобілі)*. • Сертифікат дає право на одноразове отримання знижки і залишається в адміністратора.

СТО Експрес-Сервіс

СТО ЕКСПРЕС-СЕРВІС — це кваліфіковане технічне обслуговування будь-яких автомобільних марок. Наші спеціалісти поєднують в собі досвід та високий професіоналізм. СТО займає більше 300 м2, містить в собі 6 підйомників, автомобільну комплексну мийку (всі види послуг : мийка, хімчистка, воскування, поліровку…), сучасний стенд «3-D РОЗВАЛ – СХОДЖЕННЯ» , обладнання для шиномонтажу, та найсучасніше діагностичне – програмне обладнання для комп’ютерної діагностики та ремонту автомобілів практично всіх виробників Європи та Азії!!! Запрошуємо до співпраці корпоративних клієнтів, надаємо безготівковий розрахунок з ПДВ, та надаємо гарантію на всі запчастини які придбані та встановлені на нашому автосервісі!!!

Також працює функція Assistance!!! Ми безкоштовно доставимо ваш автомобіль на наш сервіс!!!

м. Вінниця, вул. Хмельницьке шосе 145 (перехрестя вулиць В. Порика та В. Інтернаціоналістів) Тел. 0432 65 65 56, (067) 433 46 43 (067) 432 82 08 Email: expresservice@avtocentr.vin.ua Сайт: www.expresservice.vn.ua
Клінінгова компанія «Універсальний прибиральник»
Школа іноземних мов «Lingua Alliance»
Магазин побутової техніки "ТехноМаг"
Клуб здорового способу життя та правильного збалансованого харчування "Fit-Life"
Мережа агенцій мандрів «Мер-ка-ба»
Дитячий офтальмологічний центр «ЗОРИК»
Студія іноземних мов «А.М.І.»
Автомийка «VIP мийка»
Садиба «Берізка»
Магазин «Медтехніка.UA»
Студія меблів «YAMBO»
Туристична агенція «Турклуб «Меркурій»
Автосервісний центр «АТЛ»
Магазин чоловічого одягу «A TAN MAN by ANDRE TAN»
Центр Стопи