Сертифікат на знижку 80грн. на послугу заміни оливи та на безкоштовну діагностику технічних рідин у всіх агрегатах і системах авто від сервісу «Liqui Moly»

вартість: 120 бонусів
кількість: 6
• Сертифікат дає право отримати знижку в розмірі 80грн. на послугу заміни оливи та на безкоштовну діагностику технічних рідин у всіх агрегатах і системах авто. • Сертифікат дає право тільки на послугу заміни оливи без демонтажу захисту двигуна. Вартість демонтажу залежіть від складності робіт та в середньому коштує 20грн. • Сертифікат дає право на одноразове отримання знижки і залишається в продавця. • Знижка по сертифікату не додається до дисконтних програм.

Авторизований сервіс «Liqui Moly»

Перший і єдиний у Вінниці в своєму форматі авторизований сервіс «Liqui Moly» спеціалізується на заміні та діагностиці всіх рідин в авто (легкові авто, «буси»): - повна заміна олив; - тест і заміна антифризу, гальмівної рідини; - повна заміна оливи в АКПП та варіаторі; - тест та заміна оливи в гідро підсилювачі керма; - професійний підбір олив, технічних рідин; - великий вибір авто хімії, присадок. Заміна рідин проходить на фірмовому професійному обладнанні «Liqui Moly» кваліфікованим персоналом. вул. Глеба Успенського, 91 (біля «Нової пошти») тел.: (067) 430-20-88
Інтернет-магазин побутової техніки, електроніки та гаджетів "Aleco"
Мережа агенцій мандрів «Мер-ка-ба»
Сауна «Royal»
Лікувально-діагностичний центр «Оптика Плюс»
Мережа продуктових магазинів «Продмакс»
Фотостудія «Photo Style»
Автомийка «Дельфін»
Галантерейна майстерня
Мережа сімейних перукарень «Гарнюня»
Торговельна мережа «Варшава»
Клуб краси "Meri & Meri"
Дитячий магазин "BabyDream"
Центр медичної косметології «Омела»
Магазин музичного устаткування «Musik Prestige»
ТМ "MASTER BOB"