Сертифікат на знижку 80грн. на послугу заміни оливи та на безкоштовну діагностику технічних рідин у всіх агрегатах і системах авто від сервісу «Liqui Moly»

вартість: 120 бонусів
кількість: 9
• Сертифікат дає право отримати знижку в розмірі 80грн. на послугу заміни оливи та на безкоштовну діагностику технічних рідин у всіх агрегатах і системах авто. • Сертифікат дає право тільки на послугу заміни оливи без демонтажу захисту двигуна. Вартість демонтажу залежіть від складності робіт та в середньому коштує 20грн. • Сертифікат дає право на одноразове отримання знижки і залишається в продавця. • Знижка по сертифікату не додається до дисконтних програм.

Авторизований сервіс «Liqui Moly»

Перший і єдиний у Вінниці в своєму форматі авторизований сервіс «Liqui Moly» спеціалізується на заміні та діагностиці всіх рідин в авто (легкові авто, «буси»): - повна заміна олив; - тест і заміна антифризу, гальмівної рідини; - повна заміна оливи в АКПП та варіаторі; - тест та заміна оливи в гідро підсилювачі керма; - професійний підбір олив, технічних рідин; - великий вибір авто хімії, присадок. Заміна рідин проходить на фірмовому професійному обладнанні «Liqui Moly» кваліфікованим персоналом. вул. Глеба Успенського, 91 (біля «Нової пошти») тел.: (067) 430-20-88
Центр розвитку дитини «Baby House»
Салон краси «Корона»
Сервісний Центр «Спеціаліст»
Cafe-pizzeria “Milano”
Клуб здорового способу життя та правильного збалансованого харчування "Fit-Life"
Радіо-кафе «ON AIR»
Всеукраїнська мережа аптек «Рецептіка».
Магазин риболовних товарів «Fish Life»
Лікувально-косметологічний салон «Мадлен».
Магазин «Сонлайн»
Заміський еліт-клуб «Версаль»
ТОВ «Подільський центр зору»
Магазин чоловічого одягу «ВІДІВАН»
Дерматологічний центр краси.
ІТ школа «ArtinovSchool»