Сертифікат на знижку 80грн. на послугу заміни оливи та на безкоштовну діагностику технічних рідин у всіх агрегатах і системах авто від сервісу «Liqui Moly»

вартість: 120 бонусів
кількість: 8
• Сертифікат дає право отримати знижку в розмірі 80грн. на послугу заміни оливи та на безкоштовну діагностику технічних рідин у всіх агрегатах і системах авто. • Сертифікат дає право тільки на послугу заміни оливи без демонтажу захисту двигуна. Вартість демонтажу залежіть від складності робіт та в середньому коштує 20грн. • Сертифікат дає право на одноразове отримання знижки і залишається в продавця. • Знижка по сертифікату не додається до дисконтних програм.

Авторизований сервіс «Liqui Moly»

Перший і єдиний у Вінниці в своєму форматі авторизований сервіс «Liqui Moly» спеціалізується на заміні та діагностиці всіх рідин в авто (легкові авто, «буси»): - повна заміна олив; - тест і заміна антифризу, гальмівної рідини; - повна заміна оливи в АКПП та варіаторі; - тест та заміна оливи в гідро підсилювачі керма; - професійний підбір олив, технічних рідин; - великий вибір авто хімії, присадок. Заміна рідин проходить на фірмовому професійному обладнанні «Liqui Moly» кваліфікованим персоналом. вул. Глеба Успенського, 91 (біля «Нової пошти») тел.: (067) 430-20-88
Супермаркет «Гаманець»
Салон краси «МОДЕРН»
ТОВ «Подільський центр зору»
Автомийка «VIP мийка»
Ресторан паб «Маклауд»
Прокат дитячих товарів «Baby Service»
Клінінгова компанія «Універсальний прибиральник»
Доставка смачної їжі «Бібіфуд»
Арт-паб «BEEF EATER»
Дитячий офтальмологічний центр «ЗОРИК»
ТОВ «Віртус і К»
Фітнес-клуб «SportaVita»:
Магазин канцелярських товарів «Скрєпка»
Центр медичної косметології «Омела»
Салон оптики “Fielmann”